godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Daniel Chudecki, nasz absolwent

1

20.10.2017 ukazał się w Gazecie Współczesnej artykuł p. Heleny Wysockiej dotyczący osiągnięć Daniela Chudeckiego. Część zawartych w nim informacji posłużyła nam do sporządzenia poniższej krótkiej notki biograficznej.

Daniel Chudecki jest absolwentem naszego Liceum z roku 2013. Zaczyna zdobywać sławę, do czego przyczynił się jego występ w programie telewizyjnym "The Brain. Genialny umysł", w którym wykonywał w pamięcie skomplikowane działania na potęgach. Aktualnie studiuje na Wydziale Mechanicznym Politechniki Warszawskiej na specjalności robotyka.

Czytaj dalej: Daniel Chudecki,...

Karolina Kuśmierz

2

Karolina Kuśmierz 16 lat, urodziła się w 2000 roku w Augustowie. W wieku 6 lat rozpoczęła naukę gry na fortepianie pod kierunkiem mgr Anny Borkowskiej w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Emila Młynarskiego w Augustowie, następnie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach również w klasie mgr Anny Borkowskiej.

Czytaj dalej: Karolina Kuśmierz

Oliwia Kiołbasa druga na świecie

Oliwia KiolbasaMamy przyjemność podzielić się ze wszystkimi bardzo miłą dla nas wiadomością o ogromnym sukcesie naszej uczennicy, Oliwii Kiołbasy. Zdobyła ona srebrny medal na Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbyły się w dniach 9-30.09.2014 w Durbanie w RPA. Oliwia wywalczyła tytuł wicemistrzowski w kategorii dziewcząt do lat 14 zdobywając w 11 rundach 8,5 pkt, tyle samo co złota medalistka z Kanady Qiyu Zhou. Cieszymy się bardzo z tego sukcesu, będącego owocem niezwykłego talentu popartego wielką pracą.

Gratulujemy!