godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

Gimnazjum Nr 4  

                              logomale120

Nauczyciel na medal

01

Sukces naszej nauczycielki Pani Katarzyny Witkowskiej-Skowrońskiej w wojewódzkim finale plebiscytu „NAUCZYCIEL NA MEDAL" organizowanego przez Gazetę Współczesną i Kurier Poranny.
Pani Kasia najpierw zajęła I miejsce w powiecie, a potem I miejsce w województwie w kategorii nauczyciel szkoły ponadgimnazjalnej.

Pani Katarzyna Witkowska-Skowrońska od 2000 roku jest nauczycielem języka angielskiego w naszej szkole. Jest nauczycielem pełnym pasji, zaangażowania i poświęcenia dla uczniów, zawsze mająca dla nich czas i wiele cierpliwości. Samodzielnie lub wspólnie z innymi koleżankami napisała kilka projektów, dzięki którym uczniowie mogli wyjechać na wycieczki krajowe i zagraniczne, sala pani Kasi została wyposażona w laboratorium językowe z tablicą interaktywną. Zawsze stara się od nas dużo wymagać, bo wierzy w nasz potencjał i wychodzi z założenia, że rolą dobrego dydaktyka jest przygotowanie do egzaminu dojrzałości, sprawnej komunikacji oraz rozwoju ścieżki zawodowej, która bez znajomości języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niemożliwa.
Uroczysta gala wręczenia medalu odbyła się 9 grudnia 2017 roku w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Na tej uroczystości z Panią Kasią obecna była nasza pani Dyrektor Joanna Lisek.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w tak ciężkim zawodzie!
Społeczność szkolna

02

03

04