godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

Gimnazjum Nr 4  

                              logomale120

Cogito ergo sum...

01

Kolejny raz okazało się,że na młodzież z naszej szkoły można liczyć! W czwartek 14.12.2017 r.  dwie drużyny z naszego gimnazjum wzięły udział w powiatowym konkursie wiedzy humanistycznej "Cogito ergo sum...". Do rywalizacji już po raz czternasty zaproszono młodzież ze szkół naszego powiatu - i mieliśmy powody do dumy! Nasi zawodnicy brawurowo radzili sobie z konkurencjami wiedzowymi oraz artystycznymi, do tego wykazali się kreatywnością,pomysłowością i wieloma talentami. Wrócili z sukcesami, zdobywając dwa puchary dla szkoły i nagrody dla siebie. W przygotowaniach do konkursu młodzieży pomagała pani Marzanna Markowska, za co dziękujemy.
I MIEJSCE zajęła drużyna w składzie: Gabrysia Wojtulewicz, Zuzia Stachurska, Emilka Masłowska i Ola Filipow, a III miejsce zajęła nasza drużyna w składzie: Oliwier Kniażewski, Ola Wysocka, Kasia Zaniewska i Michał Bogdanowicz.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!
MM

02

03

04

05

06

07

08

09

10

12

13