godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

Gimnazjum Nr 4  

                              logomale120

Turniej piłki nożnej z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

01

Już po raz IX spotkaliśmy się na Orliku ZSO w dniu 3 maja 2019 r. Powodem tego spotkania był Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Augustowskiego z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Organizatorami byli Animatorzy Orlika ZSO: Agata Żukowska i Marcin Olszewski, którzy czuwali nad jego przebiegiem. Turniej uświetnił swoją obecnością Starosta Powiatu Pan Jarosław Szlaszyński, Wicestarosta, Pan Dariusz Szkiłądż, Członkowie Zarządu Rady Powiatu. W finale uczestniczyły cztery drużyny, wyłonione w drodze eliminacji na Orliku ZSO. Do finałowej rywalizacji zakwalifikowały się dwie drużyny z Augustowa: Drużyna II LO, FC BORO i dwie drużyny z powiatu: Drużyna z Nowinki i Drużyna ze Sztabina. Zwycięzcą turnieju została Drużyna II LO w Augustowie
II m - Drużyna z Nowinki
III m - Drużyna ze Sztabina
Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Pomichter, zdobywca 5 bramek.

Turniej patronatem objął Starosta Powiatu Augustowskiego. Nagrody sponsorowali Starosta Powiatu Augustowskiego i dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Augustowie.
Podsumowania turnieju, wręczenia pucharu i nagród dokonał Starosta Powiatu Pan Jarosław Szlaszyński, Wicestarosta Powiatu Augustowskiego Pan Dariusz Szkiłądź. Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują Staroście Powiatu Augustowskiego i dyrektorowi ZSO za ufundowanie pucharu i zakup nagród rzeczowych oraz pysznego bigosu dla wszystkich zawodników i kibiców.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

02

03

04

05

06

07

08