godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Nauczanie na odległość, informacje dla uczniów

Drodzy uczniowie!
W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym od dnia 25.03.2020 do dnia 10.04.2020 nauka w naszej szkole będzie realizowana na odległość wg planu lekcji, jaki obowiązuje danego dnia.

Nauczyciele codziennie na bieżąco (ewentualnie dzień wcześniej w godzinach popołudniowych) wg planu lekcji na dany dzień wpisywać będą informacje na temat tego, co danego dnia na konkretnej jednostce lekcyjnej będziecie realizować. Informacje te zostaną umieszczone w zakładce zadania domowe. Szczegółowe wytyczne i materiały pomocnicze nauczyciele będą udostępniać za pośrednictwem wiadomości na dzienniku lub w inny ustalony z Wami sposób (np. poprzez grupy na portalach społecznościowych).

Zależy nam, abyście pracowali systematycznie. Planując pracę z Wami, mamy świadomość trudności sytuacji, w której wszyscy jesteśmy. Obiecujemy, że uwzględnimy równomierne obciążenie zajęciami w danym dniu, Wasze możliwości psychofizyczne oraz to, że wielu z Was dzieli komputer i dostęp do Internetu z rodzeństwem i rodzicami.

Nowa forma współpracy wymaga wyrozumiałości ze strony każdego z nas. Służymy pomocą, zachęcamy do konsultacji z nauczycielami i zadawania pytań, odpowiemy każdemu z Was i postaramy się pomóc w możliwie krótkim terminie, ale pamiętajcie, że wymaga to czasu. Prosimy zatem o cierpliwość i zrozumienie.

Informujemy, że ucząc się zdalnie, macie prawo do poprawy ocen i otrzymywania nowych, to szczególnie ważne teraz w przypadku uczniów klas maturalnych.

Preferowany kontakt ze szkołą drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

lub telefonicznie - tel. 87 643 24 02

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00

 

Anna Sus-Cilulko
Dyrektor ZSO w Augustowie