godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Slam poetycki w Piramowiczu

slampoetycki

Piszesz, ale do tej pory nie miałeś okazji zaprezentować swojej twórczości? Chcesz przedstawić odbiorcom swoje nowe teksty? A może po prostu lubisz dobrą zabawę polaną sosem zdrowej rywalizacji?

Mamy coś dla Ciebie! Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów (nie tylko I LO w Augustowie!) na I SLAM POETYCKI W PIRAMIE, który rozegrany zostanie online (za pośrednictwem platformy Zoom) już 27 maja (środa) o godzinie 15:00!

O co chodzi? W czasie slamu osoby, które tworzą poezję, będą mogły zaprezentować swoją twórczość szerszemu gronu odbiorców. Rzecz wymaga odwagi! Dlaczego? Artyści, którzy zgłoszą się do nas (dane kontaktowe do zapisu podane są niżej) do 27 maja do godz. 13:00, w czasie slamowego połączenia na platformie Zoom przeczytają swoje utwory, rywalizując w ramach wylosowanych pojedynków, których zwycięzców wybiorą inni uczestnicy zabawy oraz zgromadzeni widzowie! Liczba osób w ramach pojedynczej rywalizacji zależeć będzie od ilości zgłoszeń. Na zwycięzcę wydarzenia czeka atrakcyjna nagroda!

Liczymy na obecność nie tylko tych, którzy planują czynnie włączyć się w naszą przyjazną rywalizację artystyczną, ale także widzów, którzy nadadzą całej zabawie rumieńców.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń (imię i nazwisko, klasa, szkoła) na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

______

WSTĘP WOLNY
______

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:
1. Slam odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Chętni, którzy napiszą do nas wiadomość prywatną (na podany wyżej email albo poprzez Facebooka Zespołu Szkół Ogólnokształcących lub Hybrydy Artystycznej) z informacją o chęci udziału w wydarzeniu, w wiadomości zwrotnej otrzymają dane wstępu na „widownię” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. W razie pytań dot. udziału w spektaklu, prosimy o wiadomość na fanpage Zespołu Szkół Ogólnokształcących lub Hybrydy Artystycznej.
______

ORGANIZATORZY: Hybryda Artystyczna (Paweł Leszkowicz) oraz Teatr Res Humanae (Bożena Bendig)