godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Adrian Strawiński wygrał konkurs i zdobył dla Szkoły pracownię multimedialną

06

Adrian Strawiński – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie wziął udział w ogólnopolskim turnieju Grarantanna Cup ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji. Był to turniej dla uczniów, w którym reprezentowali swoją szkołę. Najlepsi zawodnicy mogli wygrać dla swojej szkoły pracownię multimedialną ufundowaną przez OSE NASK o wartości 50.000zł. Warto wspomnieć, iż w sumie do wygrania było osiem takich pracowni.

Adrian zdobył I miejsce i tym samym wygrał pracownię multimedialną dla swojej szkoły, a dla siebie Fotel Gamingowy AK Racing Masters oraz  Sony Play Station Dual Shock 4.

W związku z tym, że wartość nagrody dla ucznia wydawała się niewspółmierna do nagrody dla szkoły, Zarząd Powiatu w Augustowie zdecydował o przyznaniu uczniowi dodatkowej nagrody – 2 000 zł.

We wtorek (23.06) na uroczystości pożegnania klas maturalnych odbyło się oficjalne przekazanie nagrody przez Pana Starostę Augustowskiego – Jarosława Szlaszyńskiego.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących serdecznie gratuluje Adrianowi  wspaniałego wyniku w konkursie i z całego serca dziękuje Zarządowi Powiatu w Augustowie za docenienie ucznia i przyznanie Mu dodatkowej nagrody.

03

07

09