godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Występ grupy MAGiA w naszej szkole

26 października 2012 roku mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć w naszej szkole międzyszkolną grupę artystyczną Magia, działającą przy XCVI Liceum Ogólnokształcącym im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Grupa zaprezentowała koncert muzyczny, składający się z przebojów z ostatnich kilkudziesięciu lat. Młodzieżą opiekuje się pani Małgorzata Badache - absolwentka naszej szkoły. To kolejne - szóste już spotkanie teatru Res Humanae z tą grupą muzyczną. We wrześniu nasi aktorzy wystąpili gościnnie w Warszawie z nagrodzonym spektaklem Mózg wariata na scenie, czyli rzecz niebywałej dotąd piękności. Oto kilka ujęć z obydwu spotkań…

1

2

3

4

5