godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Sukcesy Dominika w narciarstwie wodnym

12

Bardzo miło nam poinformować, że  uczeń naszej szkoły z klasy II C Dominik Roch Kisiel w bieżącym sezonie jako członek kadry narodowej w narciarstwie wodnym godnie reprezentował Augustów w Mistrzostwach Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem oraz za motorówką.

W dniach  29-30 sierpnia 2020 r. Dominik wziął udział  w Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem rozgrywanych w Szelmencie. Po pasjonującej walce i super skokach, ale również w slalomie i jeździe figurowej, Dominik Kisiel został złotym medalistą w kategorii U15  tj. do lat 15  w skokach z wynikiem 35,30 m oraz brązowym medalistą wtrójkombinacji U15, czyli w trzech konkurencjach: slalomie, jeździe figurowej i skokach.

W dniach 12-13 września 2020 r. dobiegły również końca Mistrzostwa Polski w Narciarstwie wodnym za motorówką rozgrywane w Augustowie, gdzie po zaciętej rywalizacji  Dominik potwierdził swoją dominację w skokach w kategorii U17, czyli do lat 17  oraz w trójkombinacji U17, również do lat 17, zdobywając po raz kolejny tytuł Mistrza Polski w skokach oraz brąz w trójkombinacji, ponieważ zdobył uprzednio brązowy medal  Mistrzostw Polski w jeździe figurowej za motorówką w miejscowości Skulsk w dniu 19.07.2020 roku.

Jest to bardzo udany i pracowity sezon Dominika Kisiela  i cieszymy się, że mógł godnie reprezentować naszą szkołę, klub MOS Augustów oraz Miasto Augustów odnosząc sukcesy sportowe na arenie krajowe. Z pewnością nie jest to ostatnie słowo naszego zdolnego ucznia, Dominik trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

06

07

08

09

01

02