godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Dzień Edukacji Narodowej 2020

01

Dzisiejszy dzień różnił się od pozostałych i na pewno był to dzień pełen wrażeń. Pomimo wchechobecnej pandemii koronawirusa udało nam się wspólnie spotkać i przeżyć ten dzień uroczyście podczas Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej - oczywiście dostosowując się do wszystkich zaleceń Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

Było nam niezwykle miło gościć Starostę Powiatu Augustowskiego - Pana Jarosława Szlaszyńskiego oraz Wicestarostę Powiatu Augustowskiego - Pana Dariusza Jana Szkiłądzia.

Cieszymy się, że nieustannie zaszczycają nas swoją obecnością nauczyciele emerytowani i absolwenci naszej szkoły. Podczas oficjalnej części akademii, Pani Dyrektor - Anna Sus-Cilulko złożyła życzenia i podziękowania całej społeczności szkolnej za ogromne zaangażowanie i niezwykle ciężką pracę w obecnej dobie pandemii.

Młodzież z klasy 2Ag przygotowała krótką część artystyczną w formie znanego wszystkim teleturnieju FAMILIADA. Nie zabrakło pięknych piosenek i wzruszających życzeń. Należy zaznaczyć, że w tym roku młodzież całej szkoły zaangażowała się w przygotowanie upominków swoim nauczycielom. Uczniowie napisali na karteczkach za co cenią swoich nauczycieli, za co im dziękują i czego im życzą, a wszystkie dobre słowa znalazły się w pięknie przygotowanych słoiczkach i powędrowały w ręce właścicieli! Widzieliśmy uśmiechy na twarzach pedagogów...

02

03

04

06

07

08

09

10

10n

11

12