godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Dzień Otwarty w I LO im. G. Piramowicza

Goście na sali gimnastycznej

Przedstawiciele Wojska Polskiego

3 czerwca 2022 był Dniem Otwartym w I LO w Augustowie. Odwiedziły nas setki młodych ludzi, którzy pragną dołączyć do naszej społeczności. Staraliśmy się Wam przybliżyć atmosferę panującą w naszej szkole, pokazać nasze pracownie lekcyjne, zapewniliśmy moc atrakcji! Pokazy sprzętu wojskowego zrobiły furorę.

Dziękujemy za Waszą obecność! Mamy ogromną nadzieję, że Wam się podobało. Zapraszamy do naszej szkoły!

Pragniemy serdecznie podziękować 11 Mazurskiemu Pułkowi Artylerii im gen. J. Bema z Węgorzewa pod dowódctwem płk Mariusza Majerskiego oraz Wojskowemu Centrum Rekrutacji w Suwałkach, na czele z ppłk Jarosławem Kowalewskim, za uświetnienie Dnia Otwartego w Piramowiczu poprzez wystawienie sprzętu wojskowego oraz zapewnienie rzetelnej informacji przyszłym rekrutantom naszej szkoły, a być może i naszym przyszłym żołnierzom.

Z wyrazami wdzięczności - Dyrektor Anna Sus-Cilulko

Pani dyrektor z przedstawicielami Szkoły

Goście ze Szkoły Społecznej

Oprowadzanie gości

 

Jedno ze stoisk na sali gimnastycznej

Pokaz uzbrojenia

Pokaz uzbrojenia