godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Ratownictwo Lodowe, czyli jak zachowywać się na lodzie

W dniu 12.02.2013 r. młodzież z klas I Gimnazjum nr 4 udała się do portu na pokaz ratownictwa lodowego, zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną na Lipowcu, przy pomocy zawodowej Straży Pożarnej w Augustowie i Komendy Rejonowej Policji w Augustowie.

         W czasie prezentacji wykonanej przez Miłosza Szlaszyńskiego, przy pomocy uczniów naszej szkoły, a szczególnie Tomka Sujaty oraz strażaków z OSP Lipowiec oraz zawodowców z Augustowa, młodzież naszej szkoły mogła zapoznać się z różnymi sposobami ratowania osób zagrożonych utonięciem pod lodem. Pokaz był bardzo przydatny dla wszystkich gimnazjalistów, którzy powinni zrozumieć zasady bezpiecznego zachowania się na lodzie.

2

3

4

6

7

8

9

10

11