godlo2                             

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza

                              logomale120

Certyfikat: ZŁOTA SZKOŁA 30-LECIA

03

Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż 5 lipca 2021 Pani Dyrektor Anna Sus-Cilulko wraz z Starostą Powiatu Augustowskiego, Panem Jarosławem Szlaszyńskim uczestniczyli w ogólnopolskiej Gali Finałowej w Lublinie w związku z wręczeniem wyróżnień w X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji", na której przyznano naszej szkole Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości.

Znaleźliśmy się w gronie TOP 10 najlepszych szkół i placówek oświatowych spośród wszystkich placówek działających w certyfikowanych gminach, powiatach, województwach. Tym samym otrzymaliśmy zaszczytny tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY 30-LECIA.

Nasz certyfikat jest wyjątkowy ze względu na rangę ekspertów decydujących o jego przyznaniu. Gminy, powiaty i województwa są oceniane przez wybitnych przedstawicieli polskiej nauki, pracowników naukowych uczelni posiadających wiedzę, doświadczenie i niekwestionowany dorobek w dziedzinie edukacji.

Takie wyróżnienia otrzymują szkoły i placówki oświatowe, które wyróżniają się najwyższą jakością edukacji, nowoczesnym modelem zarządzania oraz znaczącymi sukcesami w kształceniu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Sukcesów mamy ogrom, gdyż Powiat Augustowski – jako jeden z czterech, został wyróżniony tytułem Lidera Edukacji, a nasz Starosta Augustowski – Pan Jarosław Szlaszyński, otrzymał medal edukacyjny „Samorządowiec 30-lecia."

Ciężka praca całej społeczności szkolnej oraz wzorowa współpraca z organem prowadzącym wskazują na to, że razem możemy przysłowiowe „góry przenosić." Takie wyróżnienia bardzo uskrzydlają i motywują do dalszej pracy. Jesteśmy dumni i gotowi do walki o kolejne mistrzowskie tytuły.

01

02

 

04

05